Facebook

Vyhledávání

 

Drůbežárna Prace bude ve středu 3.6.  ve 14:30 hod. prodávat: mladé kuřice a chovné kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata,káčata, housata, husokačeny a krůty, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a také vykupují králičí kožky - cena 5 Kč/ks.

 

MUDr. Magda Kazderová, praktická lékařka Dyjákovice oznamuje, že od června opět ordinuje v ordinaci v Hrádku. Před každou návštěvou lékaře je nutné se telefonicky objednat. 

 

Obec Hrádek nabízí svým občanům nádoby na tříděný odpad - plast, papír, bioodpad. Podpis smlouvy je možný v kanceláři OÚ každý den, rozvoz probíhá každý pátek.

Starosta zve občany na 22. zasedání Zastupitelstva obce Hrádek, které se uskuteční dnes 28. května od 18:00 hod. v kulturním domě. Navržený program jednání je zveřejněn na úřední desce obecního úřadu a na webových stránkách obce.

 

MUDr. Magda Kazderová, praktická lékařka Dyjákovice oznamuje, že bude od června opět ordinovat v ordinaci v Hrádku. Před každou návštěvou lékaře je nutné se telefonicky objednat. 

Firma ROHDE v Dyjákovicích přijme  od poloviny června do konce července brigádníka na výpomoc ve skladu.  Práce vhodná pro muže - studenty, starší 18 let. Bližší informace na telefonním čísle 515 266 111 nebo v sídle firmy v Dyjákovicích č.p. 311.

Vedoucí školní jídelny v Hrádku informuje občany, že od pondělí 1. června se bude vařit pro cizí strávníky. Prosí občany, kteří mají zájem o obědy, aby se do konce tohoto týdne nahlásili na tel. čísle  515 275 129

 

Odkazy

vinarstvi 

banner krizport 

sodyje logo

banner klesti 

voda 

logo 

edpp long

BLOND1

Erb patička