Facebook profil obce Hrádek

Vyhledávání

Starosta zve občany na 16. zasedání Zastupitelstva obce Hrádek, které se uskuteční ve čtvrtek 18. února od 18:00 hod. v zasedací místnosti OÚ. Navržený program jednání je zveřejněn na úřední desce obecního úřadu a na webových stránkách obce.

Pan Třetina oznamuje občanům, že bude od úterý 16.4. prodávat sazenice rajčat, paprik a jiné zeleniny, dále letničky, trvalky, voskovky. Prodej se uskuteční na adrese Hrádek 126, vstup za hasičkou, vždy od 16 do 18 hod.

Společnost Dřevo Habrovany nabízí štípané palivové dřevo tvrdé i měkké s JARNÍ SLEVOU a dopravou ZDARMA k domu. Polínka o délce 25, 33 nebo 50cm a také štípané metrovky."
Objednávat můžete na telefonním čísle : 739 572 972 nebo www.drevohabrovany.cz

Do naší obce přijede prodejce ovocných dřevin  KOHAPLANT, spol. s r.o.  a bude ve středu 17.4. u KD v čase od 14:40 hod prodávat ovocné stromky a keře různých druhů a odrůd pro jarní výsadbu.Všechny rostliny se budou prodávat za jednotnou cenu 215.- Kč.V nabídce jsou i pozdní odrůdy se zvýšenou odolností vůči mrazu.

Prodávat se budou tyto druhy a odrůdy ovocných dřevin:

kdoule,mišpule,renklody,meruňky,jabloně, broskve, švestky, hrušky, třešně srdcovky, rybíz , angrešt růže, borůvky, vinná réva, lísky, moruše, nektarinky,maliny, dříň  osvědčené odrůdy vynikající chuti, nenáročné pro pěstování. Speciální zakořeňovací hnojivo za 50 KČ.

Kořeny jsou ošetřeny disperzním gélem zabraňujícím proti vysychání.

Společnost EG.D oznamuje občanům změnu termínu a bude ve čtvrtek 18.4. a pátek 19.4.2024 v obci provádět odečty elektroměrů k ročnímu vyúčtování.

Žádáme všechny občany, kteří mají elektroměr umístěný uvnitř domácnosti, aby stavy elektroměrů napsali na lístek na viditelné místo.

Odečty se budou provádět na všech elektroměrech bez rozdílu dodavatele el. energie.

Společnost EG.D oznamuje občanům, že od 15.4.2024 do 18.4.2024. bude v obci provádět odečty elektroměrů k ročnímu vyúčtování.

Žádáme všechny občany, kteří mají elektroměr umístěný uvnitř domácnosti, aby stavy elektroměrů napsali na lístek na viditelné místo.

Odečty se budou provádět na všech elektroměrech bez rozdílu dodavatele el. energie.

Odkazy

Vinařské stezky

Vodáci

MAS Znojemské vinařství 

Krizport 

Svazek obcí Dyje

Pálení klestí 

Vodárenská společnost 

Czechpoint 

Povodňový plán

Krizport - chytré blondýnky

Znak obce Hrádek
No Internet Connection