XXIII. Výstava vín proběhla v předvelikonoční sobotu 3. dubna 2010 od 14:00 hod. v Kulturním domě Hrádek.

V 16:00 proběhlo předání cen nejlepším vinařům, poté následovala zábava s cimbálovou muzikou Dyjavánek ze Znojma.

Zábava pokračovala od 20:00 se skupinou HABAKUK až do ranních hodin. Pro návštěvníky bylo připraveno posezení na terase vedle Kulturního domu, kde členové SDH Hrádek připravili maso na lodně a uzenou klobásu.

V letošním roce výstavu navštívilo rekordní počet milovníků vína, cca. 400 návštěvníků. Poslední návštěvníci opouštěli kulturní dům kolem 6. hod. ranní. Celkem se vypilo okolo 800 l vína.

Výstava vín se uskutečnila za podpory Vinařského fondu.

ČZS-ZO Hrádek děkuje všem vinařům za poskytnuté vzorky a všem milovníkům vína přeje úspěšný vinařský rok 2010.

Děkujeme za návštěvu, příští rok na viděnou.

foto Hillebrandová

Soubory ke stažení: