Degustace vín proběhla v pátek 30.3.2007 v odpoledních hodinách v KD Hrádek.

Na tuto akci byli pozváni degustátoři z Jaroslavic, Hodonic, Tasovic, Hevlína, Hrušovan nad Jevišovkou, Božic a ze Znovínu. Vystavovaná vína posuzovalo celkem 9 degustačních komisí, kde z každé komise jedno nejvýše hodnocené víno postoupilo do rozstřelu na šampióna výstavy.

Šampiónem výstavy se stalo Rulandské bílé, výběr z hroznů, ročník 2005, z produkce Vinných sklepů Lechovice.

Informace degustačních komisí

Vážení milovníci vína,

V letošním roce se nám podařilo soustředit na XX. výstavu vín celkem 453 vzorků vín. Z tohoto celkového množst ví je 344 bílých, 1 rosé a 108 červených.

Degustace proběhla v pátek 30.3.2007 v 16:00 v KD Hrádek. Vystavovaná vína posuzovalo celkem 9 degustačních  komisí.

Členové degustačních komisí

Pavelka Jindřich, Lašák Radek, Jakovir Richard, Vašina Petr, Tvarůžek Libor, Mikulenčák Ladislav, Cholasta Lubomír, Cízler Josef (Jaroslavice, Kubic Ondřej ml. Valová Vlasta, Stavinoha Jan, Kozlík Martin, Marget Petr, Vecheta Miroslav, Prokeš Zdeněk, Kubic Ondřej st., Prokeš Adam, Viktorín Miroslav st., Jačianský Michal, Viktorín Miroslav ml., Kašpárek Jan, ing. Šrámek Ladislav st., Ambrozková Hana Sedlář Jiří, Ambrozek Miloš, Vasmanská Marika, Vašina Jan, Markel Martin, Kubík Milan, Šesták František, Horák Miroslav ml., Vasmanský Michal, Cízler Josef (Gastvín), Vašina Václav, Mažár Josef, Vítek Radek, Kovařík Radovan, Havelka Josef, Kadlčík Josef, Matocha František, Patočka Václav

ČZS – ZO Hrádek děkuje všem degustátorům za účast a znalost vína při degustaci, všem zúčastněným za pomoc a všem vinařům za poskytnuté vzorky.