V sobotu 19. května 2012 se konaly na rybníku „Stará Dyje“ v Hrádku Dětské rybářské závody. Závodů se účastnilo celkem šestnáct dětí, osm v kategorii do 10-ti let a osm v kategorii 11-15 let. Během závodů děti dostaly občerstvení, které zajistil pan Jiří Matocha s rodinou.

Počasí přálo rybářům i rybám. Skoro každému se nějaký úlovek podařil. První tři závodníci v každé kategorii obdrželi diplom. V kategorii starších byl na 1. místě Vít Mačuda z Kroměříže (148 cm celkové délky ryb), na 2. místě Vladimír Frydrych z Hrádku (65 cm) a na 3. místě Dominik Stupka z Božic (52 cm). V kategorii mladších dětí zvítězila Andrea Čížková z Kravska (108 cm), na 2. místě byl Adam Ďuriš z Hrádku (54 cm), na 3. místě Honza Mačuda (45 cm). Diplom dostal i Vladimír Frydrych za nejdelší ulovenou rybu a Dominik Přikryl ze Znojma jako nejmladší závodník.

Všechny děti obdržely hodnotné ceny, které byly pořízeny za přispění sponzorů – prodejna rybářských potřeb Kompex-KD Znojmo, prodejna Flop Hrádek K+R, pan Dušan Matuška a dárky, které za SDH Hrádek zajistil pan Josef Pospíšil.

Rybářské sdružení děkuje těmto sponzorům a všem, kteří se na organizaci závodů podíleli.