Facebook

Vyhledávání

Dne 19.5.2007. se uskutečnily již tradiční dětské závody v rybolovu na starém rameni Dyje a rybníku pana Martince, který je tradičním spolupracovníkem a společně s AGROSPOLEM Hrádek se zapojuje i do organizace závodů.
Závodů se zúčastnilo 37 závodníků ve dvou kategoriích a to do 10 a 15 roků soutěžících. Byla tradičně vyhlášena i X cena pro nejmladšího závodníka, kterým se pro letošní rok stal Negmněvajsa Pavlík ze Šanova a kapr, kterého získal mu podlamoval kolena.
Závody jsou tradičně pořádány k oslavám Dne dětí a v letošním roce je třeba poděkovat i Obecnímu úřadu v Hrádku, který přispěl na dětské závody i finanční částkou, která je pro naše Rybářské sdruženi příjemnou podporou v naší činnosti. Za toto všichni členové našeho sdružení děkují a věří, že spolupráce se i nadále bude prohlubovat.
Je však třeba vyzvednout i sponzory naší  akce a ty, kteří podali pomocnou ruku  při organizaci závodů a to : AGROSPOL Hrádek, Poštovní spořitelna,Český rybářský svaz, který byl zastoupen jednatelem a hospodářem panem Šedivým  z Hrušovan nad Jevišovkou  a pracovníkem pro děti a mládež, který našemu sdružení nabídl do budoucna možnost pro naše děti účast na rybářských závodech v Hrušovanech a aktivní spolupráci v práci s mládeží.
U vyhlášení výsledků závodu byl přítomen i starosta Obce Hrádek pan Kubic, což rovněž působilo důstojným dojmem. Všichni přítomní, ať závodníci nebo diváci se těší na příští ročník.

 

Petru Zdar

Výsledky kat. do 10 roků.

1. místo KONARIK Dominik.
2. místo  HORÁČEK Lukáš.
3. míso HROBÁK Lukáš.
4. místo TÓTH Tomáš.

 

Výsledky kat. do 15 roků.

1.místo HROBÁR Jakub 230 bodů
2. místo MATOCHA František 73 bodů.
3.místo GALETA Martin 70.5 bodů.
4. místo PAPEŽÍK Mirek 48 bodů.
5. místo ŠIROKÝ Tomáš 47 bodů.

První 3 závodníci v každé kategorii obdrželi od našeho rybářského sdružení dárek živého kapra a tak si spokojeně odnesli i trofej.
Všem, kteří při závodech pomáhali a starali se o zábavu dětí děkujeme a to sboru dobrovolných hasičů v Hrádku, Mysliveckému sdružení a hlavně paní Brychtové a Martincové, které se staraly o občerstvení.
Spokojenost naších dětí je poděkováním za organizační pomoc a všichni se už těšíme na příští rok.

Zapsal předseda Rybářského sdružení Hrádek
B r y c h t a  Josef

(foto obec Hrádek)

Odkazy

vinarstvi 

banner krizport 

sodyje logo

banner klesti 

voda 

logo 

edpp long

BLOND1

Erb patička