Facebook

Vyhledávání

 

 

 

Již delší dobu krojované hody v Hrádku měly spíše klesající, než narůstající úroveň. Letošní rok se „Krojovaná chasa“ k tomuto problému postavila opravdu zodpovědně a je vidět, že jim nebylo jedno, jak jedna z největších kulturních akcí v Hrádku dopadne. Ohlas na hody byl opravdu veliký a z drtivé většiny, v tom dobrém slova smyslu. Proto bych chtěl touto cestou ještě jednou poděkovat „Krojované chase“ za vzornou reprezentaci naší obce a poděkovat všem, kteří se na této akci organizačně podíleli a vrátili hrádecké hody tam, kam bezesporu patří. Kdo nahodech byl, ten ví a kdo nebyl, může se těšit na příští rok.

 

Kubic Ondřej

starosta obce

(foto Hillebrand)

 

Odkazy

vinarstvi 

banner krizport 

sodyje logo

banner klesti 

voda 

logo 

edpp long

BLOND1

Erb patička