• Znojemská vinařská obec
  • Znojemská vinařská obec
  • Znojemská vinařská obec

 

 

 

Již delší dobu krojované hody v Hrádku měly spíše klesající, než narůstající úroveň. Letošní rok se „Krojovaná chasa“ k tomuto problému postavila opravdu zodpovědně a je vidět, že jim nebylo jedno, jak jedna z největších kulturních akcí v Hrádku dopadne. Ohlas na hody byl opravdu veliký a z drtivé většiny, v tom dobrém slova smyslu. Proto bych chtěl touto cestou ještě jednou poděkovat „Krojované chase“ za vzornou reprezentaci naší obce a poděkovat všem, kteří se na této akci organizačně podíleli a vrátili hrádecké hody tam, kam bezesporu patří. Kdo nahodech byl, ten ví a kdo nebyl, může se těšit na příští rok.

 

Kubic Ondřej

starosta obce

(foto Hillebrand)

 

banner

Informace
pro vodáky

Odkazy

vinarstvi banner krizport sodyje logo

banner klesti voda logo

 

edpp long

Erb patička

Golden Orange

© 2019 Obec Hrádek. Všechna práva vyhrazena.

Prohlášení o přístupnosti

CMS by Joomla