Tradiční krojované hody v Hrádku 2010

O víkendu 16. – 17. října 2010 proběhly v Hrádku již 38. Tradiční krojované hody.

V pátek po postavení máje mladí připravili pohoštění pro veřejnost zdarma. Podávaly se rožněné kýty zapíjené pivem a burčákem. V sobotu ráno, po průvodu ke stárkovi (Jindřichu Rosovi) a ke stárkové (Anně Matochové), si u obecního úřadu chasa vyžádala hodové právo. Poté krojovaní spolu s dechovkou Rouchovanka zvali občany na večerní zábavu. Na té hrála kapela Free band. Krojovaní ve 21:00 předvedli nové předtančení. Také byla připravena bohatá tombola, dobrá zábava, jídlo a pití. V neděli v 11:00 proběhla mše svatá v kostele sv. Petra a Pavla. Od 14:00 byl v KD připraven program pro děti. Hody byly ukončeny na nedělní zábavě s kapelou Duo Carrie.

© 2018 Obec Hrádek. Všechna práva vyhrazena.