Za krásného slunečného počasí jsme oslavili dětský den na hřišti TJ Sokol Hrádek. Pro děti byly připraveny různé úkoly, např.: lovení síťkou v sudu s vodou, střelba ze vzduchovky, z luku, přenášení vody. Děti byly moc šikovné a úkolů se zhostily s velkým nadšením :-) Odměnou jim byl balíček se sladkostmi. Ve tvořivých dílničkách se vyráběly medaile, které si děti dozdobily jak chtěly. Velký úspěch měly i hrníčky, na které si děti i rodiče kreslili, co se jim zlíbilo. Bylo moc pěkné vidět, jak jim šla tato činnost od ruky. Z pohledu OÚ se nám dětský den vydařil, děti byly veselé, usměvavé, většina si nechala od šikovných slečen malířek namalovat něco pěkného na obličej, vyřádily se na skákacím hradu i na obr dráze. Doufáme, že si to děti užily a už se těšíme na příští rok. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili, ať už příprav dětského dne, či jeho průběhu, moc si této pomoci vážíme. Více fotek naleznete na FB obce Hrádek.

 

Pozn.: GDPR - fotky slouží k propagaci obce, pokud by někdo nesouhlasil se zveřejněním, prosíme, aby se obrátil s žádostí o výmaz na Obecní úřad v Hrádku.

 

Za Obecní úřad Hrádek

Zdeňka Táborská

 

Vyhledávání

Historická mapa

logo PP

Facebook

kadernictvi2

Dětská hřiště - www.drevoartikl.cz/detska-hriste
Zmrzlinové stroje - www.zmrzlina-stroje.cz Hotel Besední dům Valtice nabízí - hotel Valtice, penzion Valtice, ubytování ve Valticích, restaurace Valtice www.uzeleneho-domu.cz - apartmán v Mikulově, ubytování v Mikulově, ubytování v soukromí v Mikulově Ubytování Mikulov - Penzion MIKULOV - Penzion Euro Ubytování Vranovská přehrada, Vranov nad Dyjí, dovolená Vranovská přehrada - Hotel Vranov J.P.S. – zmrzlinové stroje s.r.o. vám nabízí opravy a servis zmrzlinových strojů. výroba dresů, výroba hokejových dresů, výroba sportovních dresů, výroba cyklistických dresů Penzion Morava Znojmo nabízí - penzion Znojmo, cykloturistika Znojmo, ubytování ve Znojmě, vinařská turistika Znojmo Agra Horní Dunajovice - výkup zemědělských pozemků Znojmo, rotlinná výroba, živočišná výroba, zemědělské služby - Znojmo Penzion u Výra | Penzion ve Znojmě, cykloturistika Znojmo, ubytování ve Znojmě, penzion Výrovice Autokemp Výr Znojmo nabízí - kemp Znojmo, autokemp Znojmo, autokemp Jižní Morava Ubytování Mikulov - Penzion MIKULOV - Penzion Euro Villa Daniela Valtice - www.sklepuvaly.cz Penzion U Hrádku nabízí bydlení v centru Podyjí v blízkosti se nachází Vranovská přehrada a Vranov nad Dyjí. EthicSport - profesionální doplňková výživa sportovců Massagen - Ernstbrunn, Hollabrunn, Laa an der Thaya, Mistelbach, Poysdorf Vlasová kosmetika ColourB4 - ColourB4 vlasová kosmetika - odbarvovač vlasů, narovnávač vlasů, ochrana vlasů Svatby Valtice, Lednicko-Valtický areál Firemní akce, soukromé oslavy, Valtice, Lednicko-Valtický areál Ubytování Valtice, Lednicko-Valtický areál Cykloturistika Valtice, Lednicko-Valtický areál Turistický průvodce Valtice, Lednicko-Valtický areál Valtice Info - ubytování Valtice, restaurace Valtice, vinařství Valtice, cykloturistika Valtice MALÁČ - Zmrzlinový stroj, Cukrářská pec Lainox, Konvektomat Retigo, Zmrzlinová vitrína, Vitrína Scaiola, Poutač na točenou zmrzlinu