Za krásného slunečného počasí jsme oslavili dětský den na hřišti TJ Sokol Hrádek. Pro děti byly připraveny různé úkoly, např.: lovení síťkou v sudu s vodou, střelba ze vzduchovky, z luku, přenášení vody. Děti byly moc šikovné a úkolů se zhostily s velkým nadšením :-) Odměnou jim byl balíček se sladkostmi. Ve tvořivých dílničkách se vyráběly medaile, které si děti dozdobily jak chtěly. Velký úspěch měly i hrníčky, na které si děti i rodiče kreslili, co se jim zlíbilo. Bylo moc pěkné vidět, jak jim šla tato činnost od ruky. Z pohledu OÚ se nám dětský den vydařil, děti byly veselé, usměvavé, většina si nechala od šikovných slečen malířek namalovat něco pěkného na obličej, vyřádily se na skákacím hradu i na obr dráze. Doufáme, že si to děti užily a už se těšíme na příští rok. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili, ať už příprav dětského dne, či jeho průběhu, moc si této pomoci vážíme. Více fotek naleznete na FB obce Hrádek.

Pozn.: GDPR - fotky slouží k propagaci obce, pokud by někdo nesouhlasil se zveřejněním, prosíme, aby se obrátil s žádostí o výmaz na Obecní úřad v Hrádku.

Za Obecní úřad Hrádek

Zdeňka Táborská

© 2018 Obec Hrádek. Všechna práva vyhrazena.