Dětské rybářské závody 2018

Rybářské závody pro děti na rybníku Stará Dyje se letos konaly za příjemného počasí v sobotu 19. května. Celkem se jich účastnilo 24 dětí. Z toho dvanáct v kategorii do 10 let včetně a dvanáct v kategorii starší do 15 let včetně.

V mladší kategorii bylo pořadí vítězů následující:

1. místo Petr Šimara z Dyjákovic, celkem 336 cm ryb,
  2. místo Viktorie Vašinová z Hrádku, 92 cm,
  3. místo Karolína Přikrylová z Hrádku, 82 cm.

V kategorii starší:

1. místo Petr Hrabalík z Hevlína, 216 cm,
  2. místo Michaela Hrobárová z Hrádku, 104 cm,
  3. místo Karolína Michlová z Hrabětic, 63 cm.

Největší rybu, cejna 29 centimetrů chytil Jakub Keck z Valtrovic a nejmladší rybářkou byla Kamilka Pffeiferová z Krhovic.

Tyto děti převzaly diplom a hodnotnou cenu. Jak je u nás zvykem, ceny dostaly všechny děti, i ty, kterým se nepodařil žádný úlovek. Stejně tak občerstvení, cigárko z udírny, které připravila rodina Matochova.

Tímto děkuji sponzorům závodů, kterými byli Kompex – KD, prodejna rybářských potřeb Znojmo, pan Petr Bičian, pohostinství Hrádek, paní Renata Cholevová, prodejna potravin na křižovatce Hrádek, za SDH Hrádek pan Josef Pospíšil a pan Stanislav Přikryl. Taktéž děkuji všem členům Rybářského sdružení Hrádek a ostatním dobrovolníkům, kteří pomáhali s organizací závodů.

za Rybářské sdružení Hrádek

Ing. Jindřich Rosa