Dne 3.11.2018 v podvečer jsme se sešli s našimi padesátiletými jubilanty, ale také i se  spolužáky z první třídy a rodáky obce, v obřadní síni OÚ. Obřad se uskutečnil ve spolupráci se Základní školou Hrádek, kdy děti, pod vedením paní učitelky Mgr. Miluše Šturalové, zahrály jubilantům na flétničky. Projev přednesl, z důvodu jubilea starosty, který zasedl mezi oslavenci, místostarosta pan Ing. Jindřich Rosa. Většina  jubilantů nebyla místních, pouze se v Hrádku narodili, popř. chodili zde do školy, o to víc jsme si jejich účasti cenili. Předali jsme upomínkové předměty obce a připili jsme si na zdraví všech zúčastněných. Posléze jsme zavzpomínali na školní léta v Hrádku, prolistovali jsme pamětní knihu obce a po příjemném popovídání jsme poděkovali všem za účast. Ještě jednou za obec Hrádek přejeme hlavně hodně zdraví do dalších let a už se těšíme na padesátníky, rodáky a jubilanty, se kterými se setkáme 26.10.2019 v 17:00 hod. v Hrádku.

Za OÚ v Hrádku

Zdeňka Táborská