• Znojemská vinařská obec
  • Znojemská vinařská obec
  • Znojemská vinařská obec

Rozsvícení stromu

První adventní neděli jsme se sešli u kulturního domu, abychom přivítali přicházející svátky a rozsvítili vánoční strom v obci. SDH Hrádek připravilo guláš, čaj i svařák na zahřátí, děti si vyrobily kované a dřevěné výrobky, mohly napsat svá přání Ježíškovi a všichni jsme mohli zakoupením výrobků dětí ZŠ podpořit naše školáky. K navození sváteční nálady nám zazpívali Mužáci z Tasovic, děti ze základní a mateřské školy a pan farář požehnal vánoční strom. Děkujeme občanům, že se sešli v tak hojném počtu, popovídali si a třeba si i trošku odpočinuli, v dnešní hektické době.

Nejnovější aktuality

banner

Informace
pro vodáky

Odkazy

vinarstvi banner krizport sodyje logo

banner klesti voda logo

 

edpp long

Erb patička

Golden Orange

© 2020 Obec Hrádek. Všechna práva vyhrazena.

Prohlášení o přístupnosti

CMS by Joomla