• Znojemská vinařská obec
  • Znojemská vinařská obec
  • Znojemská vinařská obec

V sobotu 29. října se na OÚ v Hrádku uskutečnilo setkání s padesátiletými  jubilanty naší obce. Pozváno bylo 26 jubilantů, rodáku a spolužáků. Do obřadní síně OÚ v Hrádku se však dostavily pouze tři jubilantky.  I tak jsme je s radostí přivítali, vystoupily děti ZŠ Hrádek, které s paní učitelkou, Mgr. Miluší Šturalovou, nacvičily krásné vystoupení na flétničky, Tereza Hocová nám přednesla básničky spojené s naší obcí, pan starosta popřál jubilantkám hodně pevného zdraví.  Rozdali jsme pamětní listy a upomínkové předměty, připili si na zdraví a následně zavzpomínali na školní léta našich jubilantů. I když se nás šešlo tak málo, bylo to velmi příjemné setkání. Za obecní úřad ještě jednou přeji vše nejlepší a děkuji přítomným za účast.

Zdeňka Táborská

referentka OÚ 

Nejnovější aktuality

banner

Informace
pro vodáky

Odkazy

vinarstvi banner krizport sodyje logo

banner klesti voda logo

 

edpp long

Erb patička

Golden Orange

© 2020 Obec Hrádek. Všechna práva vyhrazena.

Prohlášení o přístupnosti

CMS by Joomla