V sobotu 29. října se na OÚ v Hrádku uskutečnilo setkání s padesátiletými  jubilanty naší obce. Pozváno bylo 26 jubilantů, rodáku a spolužáků. Do obřadní síně OÚ v Hrádku se však dostavily pouze tři jubilantky.  I tak jsme je s radostí přivítali, vystoupily děti ZŠ Hrádek, které s paní učitelkou, Mgr. Miluší Šturalovou, nacvičily krásné vystoupení na flétničky, Tereza Hocová nám přednesla básničky spojené s naší obcí, pan starosta popřál jubilantkám hodně pevného zdraví.  Rozdali jsme pamětní listy a upomínkové předměty, připili si na zdraví a následně zavzpomínali na školní léta našich jubilantů. I když se nás šešlo tak málo, bylo to velmi příjemné setkání. Za obecní úřad ještě jednou přeji vše nejlepší a děkuji přítomným za účast.

Zdeňka Táborská

referentka OÚ