V sobotu 23. dubna 2016 jsme přivítali do života 10 nových občánků naší obce. Tato milá událost se uskutečnila mimořádně v Kulturním domě v Hrádku, jelikož naše obřadní síň nepojme takové množství miminek a jejich rodinných příslušníků.  Na všechny přítomné čekal  krátký kulturní program dětí MŠ a ZŠ, pan starosta přivítal děti svým projevem, popřál jim vše nejlepší do života a následně předal rodičům dárek v podobě ručníku s výšivkou obce, pamětní knihu dítěte a dárkový poukaz do drogerie.

Od tohoto vítání občánků se nám narodily další dvě děti, jedna holčička se nám na vítání z důvodu nemoci také nemohla dostavit, takže  určitě nás v průběhu října bude čekat další vítání občánků. Přáli bychom si, aby v tak hojném počtu jako na jaře J