• Znojemská vinařská obec
  • Znojemská vinařská obec
  • Znojemská vinařská obec

V sobotu 23. dubna 2016 jsme přivítali do života 10 nových občánků naší obce. Tato milá událost se uskutečnila mimořádně v Kulturním domě v Hrádku, jelikož naše obřadní síň nepojme takové množství miminek a jejich rodinných příslušníků.  Na všechny přítomné čekal  krátký kulturní program dětí MŠ a ZŠ, pan starosta přivítal děti svým projevem, popřál jim vše nejlepší do života a následně předal rodičům dárek v podobě ručníku s výšivkou obce, pamětní knihu dítěte a dárkový poukaz do drogerie.

Od tohoto vítání občánků se nám narodily další dvě děti, jedna holčička se nám na vítání z důvodu nemoci také nemohla dostavit, takže  určitě nás v průběhu října bude čekat další vítání občánků. Přáli bychom si, aby v tak hojném počtu jako na jaře J

Nejnovější aktuality

banner

Informace
pro vodáky

Odkazy

vinarstvi banner krizport sodyje logo

banner klesti voda logo

 

edpp long

Erb patička

Golden Orange

© 2020 Obec Hrádek. Všechna práva vyhrazena.

Prohlášení o přístupnosti

CMS by Joomla