• Znojemská vinařská obec
  • Znojemská vinařská obec
  • Znojemská vinařská obec

Tradiční setkání rodáků a padesátníků

Dne 7. listopadu 2015 v 17:00 hod. se na Obecním úřadě v Hrádku sešli rodáci naší obce i padesátiletí jubilanti. Díky velmi dobré organizaci paní Františky Sokolové se dostavili v opravdu hojném počtu. Po krátkém obřadu, obdržení pamětních dárků obce Hrádek, podpisu do pamětní knihy obce a společném přípitku se naši oslavenci odebrali ke slavnostní večeři do místní restaurace, kde se připojili i spolužáci ze základní školy. Nálada byla výborná, všichni si měli co vyprávět a tak se oslava protáhla do brzkých ranních hodin.

Přejeme všem ještě jednou hlavně pevné zdraví do dalších let a těšíme se někdy příště nashledanou.

Zdeňka Táborská za obec Hrádek

banner

Informace
pro vodáky

Odkazy

vinarstvi banner krizport sodyje logo

banner klesti voda logo

 

edpp long

Erb patička

Golden Orange

© 2019 Obec Hrádek. Všechna práva vyhrazena.

Prohlášení o přístupnosti

CMS by Joomla