Vyhledávání

Vodárenská akciová společnost a.s. upozorňuje občany, že v obci Hrádek bude provádět od 14.9.2020 odečty vodoměrů. Prosí občany, aby vodoměry zpřístupnili, příp. nechali na dveřích lístek se stavem vodoměru. Stav vodoměru lze zaslat také přímo na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky nahlásit na tel.: 515 282 558.

Firma ROHDE v Dyjákovicích přijme zaměstnance na pozici pracovníka expedice. Zručnost a fyzická zdatnost podmínkou. Bližší informace na telefonním čísle 515 266 111 nebo v sídle firmy v Dyjákovicích č.p. 311, od 8 do 13 hodin.

Kamenictví G.A.L. nabízí své služby a přijímá objednávky na veškeré kamenické práce. Je nutné si sjednat přesný čas schůzky na tel. čísle 777 888 332

vinarstvi

banner krizport